U`мобільний

Скористайтесь унікальною пропозицією від Укртелекому – телефонуйте на будь-які номери фіксованого зв’язку в межах України, здійснюйте відео та голосові дзвінки в мережі Укртелекому в межах 1000 нетарифікованих хвилин, включених в абонентну плату! Зверніть увагу на інші тарифи у цій пропозиції – вони ідеально збалансовані для повсякденного спілкування як в України, так і за її межами.

Переваги тарифного плану:

  • 1000 хвилин для дзвінків на стаціонарні телефони України та в мережі Укртелеком
  • Низька вартість дзвінків на номери інших операторів мобільного зв’язку України
  • Послуга «Легкий перехід» для інформування друзів та колег про зміну мобільного номеру
  • «Легкий роумінг» — міжнародний роумінг від 2 грн/хв. та міжнародні дзвінки від 2,15 грн.
Тариф «U'мобільний»
Абонента плата, грн (з ПДВ та збором до ПФ) 30
Нетарифіковані хвилини для дзвінків на фіксовані номери по Україні, відео та голосові дзвінки в мережі Укртелекому, дзвінки на голосову та відеопошту, хв/міс. 1 000
Вартість дзвінків на фіксовані номери по Україні, відео та голосові дзвінки в мережі Укртелекому, дзвінки на голосову та відео пошту при перевищенні нетарифікованих хвилин, грн/хв. 0,20
Дзвінки на номери інших мобільних операторів України, грн/хв 0,55
SMS у межах України, грн/шт 0,25
SMS за межі України, грн/шт 0,65
MMS у межах України, грн/шт 0,50
MMS за межі України, грн/шт 4,95
Доступ до Інтернету в мережі Укртелекому, грн/Мбайт 0,10
Доступ до Інтернету в національному роумінгу, грн/Мбайт 0,40

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.

Заощаджуйте на мобільному Інтернеті – підключайте пакети Екстра-Інтернет.

Про тарифи на міжнародні дзвінки можна дізнатись на сайті.

Переходьте на Укртелеком легко – замовляйте послугу «Легкий перехід» та інформуйте своїх близьких про Ваш новий мобільний номер. В межах послуги надається 100 SMS для відправлення абонентам усіх операторів мобільного зв’язку України. Вартість підключення послуги «Легкий перехід» - 1 копійка. Термін використання 100 SMS– до кінця місяця в якому ви підключились. Послугу «Легкий перехід» можна замовити при підключенні номеру в Пункті обслуговування абонентів Укртелекому.

Де можна підключитися до тарифних планів «U`мобільний»?

Підключитися можна в одному з Пунктів обслуговування абонентів Укртелекому або подати заявку на підключення.

Хто може підключитись за умовами тарифного плану «U`мобільний»?

Підключення за умовами тарифного плану надається фізичним та юридичним особам на умовах договору. Для підключення фізичним особам необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код. Перелік документів, необхідних для підключення юридичної особи, можна дізнатись зателефонувавши до Контакт-центру за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі Укртелекому) або 0 800 50 1188 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

Як отримувати iнформацiю про баланс рахунку?

Кожний абонент має можливiсть контролювати свої витрати, отримуючи iнформацiю про стан свого рахунку через USSD-запит або за допомогою голосового автовiдповiдача IVR за номером 2100. Перевірити залишок включених до пакету хвилин можна через USSD-запит .

Чи діють нетарифіковані хвилини в національному роумінгу?

Так, нетарифіковані хвилини надаються для дзвінків як в мережі Укртелекому, так і в національному роумінгу. Детально ознайомитись з покриттям можна у розділі «Карта покриття».

Чи можна змінити свій тарифний план?

Так. Зміна на тарифний план з більшою абонентною платою - безкоштовна. При переході на тарифний план з меншою абонентною платою вартість складе 20 грн (з ПДВ без ПФ). Якщо у Вас є діюча Додаткова угода, при зміні пакету на менший Вами буде Додатково оплачено вартість такої зміни, згідно з умовами діючої Додаткової угоди.

Для зміни тарифного плану необхідно зателефонувати в Контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі Укртелекому) або 0 800 50 1188 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому). Абонентам з діючою Додатковою угодою необхідно звернутись до Пункту обслуговування абонентів Укртелекому.

Інші умови тарифного плану «U`мобільний»

Одиниця тарифікації платних дзвінків - 1 секунда.

Нетарифікований обсяг послуг надається похвилинно, з округленням до повної хвилини.

Одиниця тарифікації послуги доступу до Інтернету – 10 кбайт.

Трафік передачі/приймання MMS тарифікується відповідно до тарифного плану абонента.

Включений обсяг послуг не діє в міжнародному роумінгу. Про тарифи на міжнародний роумінг можна дізнатись на сайті.

Для отримання послуг Вам необхідно оплачувати свій щомісячний рахунок до 20 числа кожного місяця. Для здійснення платних дзвінків необхідно внести додатковий обсяг коштів на особовий рахунок.Миколаївська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Миколаїв-001, 54001, вул. Адміральска, 27