U`мобільний+

Усім абонентам мобільного Інтернету на умовах договору «ОГО!Мобільний» надається можливість підключення другого номеру за тарифним планом «U`мобільний+» без абонентної плати та обов’язкових платежів.

Тариф «U'мобільний+»
Разовий платіж при підключенні номеру, грн. (з ПДВ та збором до ПФ) 10
Нетарифіковані хвилини для дзвінків на фіксовані номери по Україні, відео та голосові дзвінки в мережі Укртелекому, дзвінки на голосову та відеопошту, хв/міс. 200
Вартість дзвінків на  фіксовані номери по Україні, відео та голосові дзвінки в мережі Укртелекому, дзвінки на голосову та відеопошту в національному роумінгу та при перевищенні нетарифікованих хвилин, грн/хв 0,20
Дзвінки на номери інших мобільних операторів України, грн/хв 0,55
SMS у межах України, грн/шт 0,25
SMS за межі України, грн/шт 0,65
MMS у межах України, грн/шт 0,50
MMS за межі України, грн/шт 4,95
Доступ до Інтернету в мережі Укртелекому, грн/Мбайт 0,10
Доступ до Інтернету в національному роумінгу, грн/Мбайт 0,40

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.

Одиниця тарифікації платних дзвінків - 1 секунда. При дзвінках в межах нетарифікованих хвилин застосовується округлення дзвінків до 1 хвилини.

Одиниця тарифікації послуги доступу до Інтернету – 10 кбайт

Трафiк передачi/приймання MMS тарифiкується  вiдповiдно до тарифного плану абонента

Заощаджуйте на мобільному Інтернеті – підключайте пакети Екстра-Інтернет.

Переходьте на Укртелеком легко – замовляйте послугу «Легкий перехід» та інформуйте своїх близьких про Ваш новий мобільний номер. В межах послуги надається 100 SMS для відправлення абонентам усіх операторів мобільного зв’язку України. Вартість підключення послуги «Легкий перехід» - 1 копійка. Термін використання 100 SMS– до кінця місяця в якому ви підключились. Послугу «Легкий перехід» можна замовити при підключенні номеру в Пункті обслуговування абонентів Укртелекому.

Отримувати iнформацiю про баланс рахунку

Кожний абонент має можливiсть контролювати свої витрати, отримуючи iнформацiю про стан свого рахунку через USSD-запит або за допомогою голосового автовiдповiдача IVR за номером 2100. Перевірити залишок включених до пакету хвилин можна через USSD-запит .

Чи діють нетарифіковані хвилини в національному роумінгу?

Ні, хвилини надаються для дзвінків тільки мережі Укртелекому. Дзвінки в національному роумінгу оплачуються за стандартним тарифом. У випадку необхідності здійснювати дзвінки в межах нетарифікованих хвилин в мережі Укртелеком та у національному роумінгу переходьте на тарифний план «U`мобільний».

Чи можна змінити свій тарифний план?

Так. Зміна на тарифний план з більшою абонентною платою - безкоштовна. При переході на тарифний план з меншою абонентною платою вартість складе 20 грн (з ПДВ без ПФ). Якщо у Вас є діюча Додаткова угода, при зміні пакету на менший Вами буде Додатково оплачено вартість такої зміни, згідно з умовами діючої Додаткової угоди.

Для зміни тарифного плану необхідно зателефонувати в Контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі Укртелекому) або 0 800 50 1188 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому). Абонентам з діючою Додатковою угодою необхідно звернутись до Пункту обслуговування абонентів Укртелекому.



Миколаївська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Миколаїв-001, 54001, вул. Адміральска, 27